airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 6mm ::: Acum si pe Hartie

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Ghost Leader

Ghost Leader


Mesaje : 6
Data de inscriere : 06/02/2010
Varsta : 43
Localizare : Sibiu RO

6mm ::: Acum si pe Hartie Empty
MesajSubiect: 6mm ::: Acum si pe Hartie   6mm ::: Acum si pe Hartie Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 12:10 pm


Bine te-am gasit!

Airsoftul romanesc are un nou motiv de sarbatoare: Ceea ce a inceput ca 6mm - Prima Revista de airsoft & Milsim din Romania, are unda verde la hartie...

Da ai citit bine! De sub tiparnitele PrintATU la sfarsitul lui Iunie a iesit primul numar pe hartie din 6mm.

Revista are format A4, 32 de pagini lucioase pentru inceput si un pret de 23 Ron. Apare la fiecare doua luni. Tirajul pentru fiecare numar este de 500 buc. Odata epuizate aceste bucati, gata, nu mai se tiparesc altele.

Revista o gasesti incepand de azi (5 Iulie 2010) pe:
* airsoft.ro
* airsoftdeva.ro
* magazinpacpac.ro
* airsoft.mygmc.ro
* modamilitara.ro


Avand in vedere ca numarul de 500 bucati care au fost tiparite scade chiar in timp ce tu citesti aceste randuri, iti recomand sa intri chiar acum pe unul din link-urile de mai sus si sa te asiguri ca un exemplar are numele tau pe el. Razz

Ca sa iti faci o idee despre ce contine revista, am pregatit niste poze pentru tine aici .:

In speranta ca am reusit sa iti dam o veste buna, primeste din partea noastra si a fiecarui membru al echipei 6mm cele mai calduroase ganduri!

Andrei SAFTESCU / Ruairi & Gabriel MOLDOVAN / Ghost Leader
editori www.6mm.ro
Sus In jos
http://www.6mm.ro/6mm
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

6mm ::: Acum si pe Hartie Empty
MesajSubiect: Re: 6mm ::: Acum si pe Hartie   6mm ::: Acum si pe Hartie Icon_minitimeMar Iul 06, 2010 6:11 pm

felicitari sa fie intr-un ceas bun
Sus In jos
 
6mm ::: Acum si pe Hartie
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» si acum, sa cantam :D
» Airsoft.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: La bere :: Discutii de orice fel-
Mergi direct la: