airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
lifepo4x22




Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/01/2014

Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse Empty
MesajSubiect: Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse   Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse Icon_minitimeDum Ian 26, 2014 5:25 pm

Vand urmatoarele:
Baterie LiFePo4 60v 20ah (incarcata maxim are 75v). Am folosit-o aproximativ 25 cicluri incarcare-descarcare la o bicicleta electrica cu un kit de 48v 1000w brushless. Viteza maxima 65km/h distanta parcursa cu singura incarcare 40-45km, depinde de traseu si de cat de greu este biciclistul. Greutatea bateriei 15kg. Pret 1000 ron
Baterie Lipo 2s 7,4v 5300mah-70 ron
Baterie Lipo 2s 7,4v 8000mah-90 ron
Baterie Lipo 3s 11,1v 1800mah-60 ron
Incarcator baterii Lipo/Life/Nicd/Mh Tenergy (numai incarcatorul fara sursa)-50 ron
Voltage checker cu buzzer (se poate seta alarma cand voltajul pe o celula scade sub un anumit voltaj, de la 2,7v pana la 3,5v) pentru baterie Lipo 2s/6s-30 ron
Tigare electronica cu voltaj variabil de la 3v pana la 6v (pe cea neagra). Foloseste baterii 18650. Doar "tigarea" fara baterie, incarcator si cartomizor-70 ron

Bateria de 5300 mah am folosit-o la barca cu telecomanda si am izolat-o cu silicon pentru a o proteja in cazul in care ar putea lua contact cu apa.
Incarcatorul il vand pentru ca nu mai poate incarca bateriile Lipo 6s, arata o eroare de conectare cand conectez o baterie 6s. Functioneaza perfect pentru celalalte tipuri de baterii.
Bateriile le vand pentru ca nu am perechi la ele iar la aplicatiile care le folosesc necesita baterii pereche de acelasi tip.

Pot trimite poze prin email persoanelor interesate.
tel: 0760583773
Sus In jos
asyx




Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/08/2016

Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse Empty
MesajSubiect: Re: Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse   Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse Icon_minitimeMar Sept 06, 2016 5:45 pm

mai aveti ceva din cele postate?
Sus In jos
 
Vand baterii Lipo, Lifepo4 si diverse
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» VAND BATERIE LIPO 11,1
» Vand diverse pentru AK
» Acumulatori LIPO, Gume HOP-UP, Statii Radio, Tevi Prometheus
» Discutii diverse despre milsim
» Vand M4 CQB A&K - 600 RON

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Market & Blackmarket :: Vanzari-
Mergi direct la: