airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Posibilitate teren pentru CQB in Bacau .. pareri

In jos 
AutorMesaj
mad0man




Mesaje : 1
Data de inscriere : 05/05/2014

Posibilitate teren pentru CQB in Bacau .. pareri Empty
MesajSubiect: Posibilitate teren pentru CQB in Bacau .. pareri   Posibilitate teren pentru CQB in Bacau .. pareri Icon_minitimeLun Mai 05, 2014 2:32 pm

Salutare tuturor,
as avea posibilitatea sa amenajez un teren (pt. moment) pentru airsoft.
are aprox. 1700 de mp. motiv pentru care ma gandesc la o amenajare pentru CQB.
Mai am langa acest teren inca 1000 - 1100 mp, care daca merge ok cu primul as putea sa-l pregatesc pt. acelasi lucru (sunt destul de apropiate...dar nu lipite)
Pentru inceput as cere doar intrare, in acest moment este doar o idee si nu am nimic pus in practica, nu am replici .. sau orice fel de echipament, de protectie sau nu. Toata pregatirea ar presupune obstacole si tot felul de elemente tactice (sau mai putin tactice).
As cere undeva la 10 lei, de persoana...pe ora..si cu cat mai multi cu atat mai scadem din pret, sau de exemplu ... la 5 oameni, unul nu plateste, la 10 .. 2 ... sau o taxa fixa persoana/zi etc.
Va intrebati probabil...de ce o taxa, ca nu ofer nimic deocamdata -> pai intentionez sa intretin acest teren, toalete chimice/ecologice...curatenia... elementele tactice...etc
Ce parere aveti, v-ar place .. ar fi cineva interesat sa practice?
Terenul este destul de aproape, undeva in N. Balcescu ... la intrare (venind din bacau).
In afara de un banal S.r.l (cod caen ..etc) .. credeti ca mai am nevoie de vreo autorizatie ceva ?

Astept pareri ... propuneri, multumesc.
Sus In jos
 
Posibilitate teren pentru CQB in Bacau .. pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mai exista amatori de nocturne in Bacau?
» Strike Team Bacau
» Airsoft Bacau - pe facebook
» APEL UMANITAR PENTRU COLEGII DIN BACAU

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: La bere :: Discutii de orice fel-
Mergi direct la: