airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Despre Berget 7

In jos 
+9
XFact0r
ovidiu
eagle_eye
ciupi
zombie
silver
george
airsoft_nco
Phantom
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Phantom
Strike Team
Phantom


Mesaje : 82
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 41
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 8:25 pm

Cam greu cu construitul.. Gandeste-te ce ar insemna sa caram atatea materiale prin padure..
S-ar putea construi diverse adaposturi cu ce gasim prin padure zic eu.

Oricum, si eu zic ca locatiile suna bine.
Sus In jos
https://airsoftbacau.forumgratuit.ro
XFact0r
Strike Team
XFact0r


Mesaje : 44
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 8:47 pm

@NCO
Da-mi pozele de pe google earth si caut eu prin hartile pe care le am....sau daca gasesti niste coordonate din zona (in stereo 70) e si mai bine.
Ca militar, cred ca stii hartile care se folosesc acum la cadastru (militare din `74). Sunt destul de detaliate, au de toate, ce-ti mai trebuie e busola.
Exemplu CARBAC Margineni.. http://picasaweb.google.com/foto.airsoft/ScannedDocuments#5417762806201181106
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:05 pm

suna marfa ambele locatii si la valea budului si la magura, dar citeva probleme
- incercam sa ne ferim de oameni (nu toti stiu, nu toti inteleg)
- incercam sa evitam autoritatile(chiar daca personal am fost la serv arme si munitii cu glocele la verificat) ptr ca daca sunt anuntati vin si mort copt ajungem la sectie
- valea budului, vara e nebunie pe acolo
- magura sunt gratargii pe linga observator, statie meteo

cred ca in magura putem organiza super pizda unde jucam noi acum. +/- citeva hectare stinga dreapta. nu de alta dar acolo nu ne-au deranjat decit cdei cu ghebele in toamna. ptr un mil-sim ne trebuie ceva suprafata de desfasurare.
de aceea sunt de acord cu ambele locatii dar pina apar gratargii. apoi cred ca va trebui sa schimbam iar locatiile.


cei care veneau in primavara stiu ca am jucat intii mai sus in padure. apoi au aparut gratargii care ne-au tot impins in jos in padure ptr ca "ei unde sa faca gratar?"

cit despre baze eu zic sa nu exageram cu mat de constructii, cred ca cu crengi din padure e mai simplusi ceva banda alb/ros(avem deja) totusi trebuie gasit si un scenariu si cel mai important:
E MIL-SIM CRED CA VOM JUCA DOAR CU INCARCATOARE MID, SI LOW CAP, nu de alta dart nu facem mil-sim cu high cap
deci sa trecem la treaba.
ptr scenariu. merge si capture the flag (cu luat steagul si carat dintr-o baza in alta), dar mai putem incerca si altceva

uite mai jos voi pune un link de pe un forum din bucale, unde baietii nu mai joaca doar pac-pac
http://www.d13-th.ro/forum/index.php?s=24a18957ca76241092e9b88eff500cfa&showtopic=5608
Despre cumpararea munitiei: asa cum ziceam jucatorii au voie cu maxim 500 bile la ei (3000 pentru SAW), restul fiind lasate la dealer si cumparate de acolo. Ca sa cumpaarati bilele exista doua variante:
1. ati lasat toate bilele intr-o singura punga la dealer -> va duceti la el, negociati un pret de cumparare, va incarcati magurile (maxim 500 bile) direct acolo.
2. ati lasat bilele in mai multe pungute a cate 500 bile per punga, va duceti la dealer, negociati un pret, cumparati o punga de 500 buile si plecati cu ea sa alimentati incarcatoarele udne vreti.


Fiecare factiune cand va veni la icneputul jocului sa predea bilele si eventual armele, va primi si banii aferenti factiunii lor.
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:24 pm

eu, din cite stiu in zona unde am pus bazele nu au treaba gratargii.

ei stau pe drumul unde am pus eu parcarea.

despre baze pot sa zic ca e ok cu banda pentru ca nu avem cum construi acolo.

turnul meteo sau cum i-o spune e peste drum cam la aprox 1km pe diagomala. acolo nu stiu ce turn e. e ceva de la electrica.

putem mmodifica locatiile bazelor daca vreti,mai in adincul padurii ca gratargii stau la sosea ca sa nu le manince ursu micii Smile
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 9:51 pm

mai bine asa. un pic mai in padure sa evitam explicatiile si curiozitatea multora
ok. asta am stabilit. acu sa vedem si ceva scenarii
Sus In jos
eagle_eye
Shadows Assault Team
eagle_eye


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 40
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 11:10 pm

Am propus candva la inceput cateva scenarii..poate aveti ceva de ales din ele!

acute 2 echipe egale..si stabilit un traseu de la A..la..B(prin marcaje eventual din ochi ex.NU TE INDEPARTA DE TRASEU MAI MULT DE 50 DE METRI)....A fiind punctul de plecare B..punctul de extractie !

prima echipa fiind tero. se va deplasa spre punctul B...ulterior pe traseu sa se stabileasca un punct prielnic unei ambuscade....

a doua echipa fiind Counteri...sau "forte aliate" (cum vreti)...vor trebui sa care pachetul de la A la B

Obiective: COUNTERI:

1:Formati o echipa de cercetare

2:Livrati pachetul de la punctul A la B in baremul de 1sau 2 ore(se poate stabili la fata locului in functie de lungimea traseului)

TERO:

1:Stabiliti locatia pt ambuscada si pozitionativa
2 opriti transportul pachetlui si recuperati-l

Jocul se va termina cand:

Counterii..livreaza pachetul la punctul B sau elimina toti tero.

Tero recupereaza pachetul si se deplaseaza cu el la punctul A sau elimna toti counterii

Nota: IN CAZ CA SCENARIUL DUREAZA 2 ORE..SE VA TRECE LA VARIANTA RESPAWN....JUCATORUL OMORAT REIA JOCUL DIN PUNCTUL A DUPA 15 MINUTE!
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


Un al doila scenariu pe care l-as propune ar fi....:UN PLUTON SE PARASUTEAZA IN SPATELE LINIILOR INAMICE DAR SUNT DESCONSPIRATI..!IAR mISIUNEA LOR ESTE:

2 echipe egale....una pe punct fix care sa-si mentina pozitia pentru 30 minute "pana sosesc intariri"

a doua echipa ..ia cu asalt pozitia inamica avand la dispozitie 30 de minute pentru cucerire

Jocul se termina:

counterii..reusesc sa-si mentina pozitia pt 30 de minute sau elimina toti tero

tero..reusesc sa elimine si sa cucereasca pozitia inamica in baremul de 30 de minute

Nota: SE VA FOLOSI CA MIJLOC DE ADAPOST DOAR MEDIUL INCONJURATOR
______________________________________________________________________________________________________________________________________________

Operatiunea SILENT WIND !

Scenariu :Intr-o cladire ocupata de forte ostile se afla un document secret ce trebuie recuperat.

Obiective:

Forte Irakiene: se vor amplasa santinele pe o raza de 50-100 de metri in jurul cladirii vizate.In cladire vor ramane jumatate din efectivul total al echipei !

Misiune: aparati obiectivul timp de 30 de minute sau eliminati pe oricine intra in perimetru

Forte Speciale: infiltrare in baza inamica cat mai in silentios posibil (nu-i o regula dar e mai realist) si recuparati documentul secret

Misiune: recuperati documentul secret in 30 de minute si reveniti cu el la punctul de axtragere A ..sau eliminati toti inamicii
______________________________________________________________________________________________________________________________________



Operatiunea DEATH ROW

Scenariu: Un Vip este capturat de teroristi !

Misiune:

FORTE SPECIALE: intrarea in forta in cladire eliminarea partiala / totala a inamicilor si eliberarea ostatecului in 30 minute si aducerea acestuia in punctul de plecare A

TERORISTI :rezistati atacului pt 30 de minute sau eliminati toti inamicii !

Jocul se incheie cand:

Ostatecul este impuscat

Expirarea celor 30 de minute fara a elibera ostatecul

Cand una din echipe este eliminata

NOTA: TERORISTII VOR TRAGE ASUPRA OSTATECULUI NUMAI DACA ACESTA PARASESTE CLADIREA

fORTELE SPECIALE VOR PROTEJA OSTATECUL CHIAR DACA VA TREBUI SA SE SACRIFICE UNUL SAU MAI MULTI DIN EI..FORMAND O FORMATIE "BUCHET" SAU DUPA CAZ (FITI INVENTIVI PE MOMENT)
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Scenariul 5 : Locatie: PADURE Operatiunea: BLACK HAWK DOWN
SCENARIU: Un elicopter se prăbuşeşte în teritoriu inamic , pilotul supravieţuind dar în imposibilitatea de a se deplasa.
MISIUNE: FORŢE SPECIALE : Deplasarea la locul evenimentului şi localizarea pilotului rănit;
FORŢELE TERORISTE: Capturaţi/Ucideţi pilotul;
OBIECTIVE: FORŢE SPECIALE: Localizaţi şi extrageti pilotul în zona sigură în timp de 30' de la începerea atacului terorişt;
FORŢELE TERO: asaltati locul prăbuşirii după exact 5'de la sosirea forţelor speciale şi stopati extragerea pilotului / eliminaţi orice ostilitate
JOCUL SE TERMINĂ CAND: 1) Pilotul este ucis/capturat;
2) Una din echipe este eliminată;
3)Expiră cele 30' ;
4)Pilotul este adus viu în zona sigură .
NOTĂ: 1)ALEGEREA PILOTULUI PE FACE PRIN TRAGERE LA SORŢI SAU VOLUNTARIAT;
2)TRASEUL NU TREBUIE SĂ FIE MAI LUNG DE 3 KM;
3)MODUL DE TRANSPORT AL PILOTULUI SE VĂ FACE LA ALEGERE SAU ÎN FUNCtIE DE SITUAţIE;
____________________________________________________________________________________________________________
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 21, 2009 11:56 pm

3 km in deplasare tactica? nu SE EXISTA ASTA.

maxim 1,5 km tactic movement sau marim timpul.

1st scanario: imi place mult

celelalte sunt misto si ar fi bine sa ne canalizam pe 2 scenarii maxim ca sa nu ne pierdem in amanunte.

2 scenarii stiute f bine de toata lumea pe care le putem schimba odata la cite jocuri vrem (10 spun eu)
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 12:13 am

cred ca si 1 km suna destul pentru inceput

si va repet: va rog ganditi scenariul cat mai putin sefeistic (adica fara constructii si fara participari de peste 10-15 oameni). adica ganditi-l doar la cei care vrem sa facem asa ceva (nu vom fi peste 20, SIGUR)

lets keep it simple, va rog

ideea cu intratul in padure mai mult este FOARTE buna, in felul asta evitam grataragii (ca hint, evitati zonele care au drumuri practicabile - daca nu se poate cu masina, numeni nu se duce, deci ok)

scenariul 1 suna ok pentru o prima incercare, cred ca ar merge bine (ar trebui totusi limitata latimea - sa nu ocolim via bucuresti doar sa scapam de intalnirea cu inamicul - putem s-o facem dar doar incercand o trecere "stealth")

in rest, carry on afro
Sus In jos
eagle_eye
Shadows Assault Team
eagle_eye


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 40
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 12:44 am

OK...scurtam lungimea primului scenariu...introducem medici in echipa..la primul hit se striga dupa medic si scoti vesta rosie(roz) reflectorizanta ..la cel de-al 2-lea..se face respawn din locul in care este lovit..asteptand N minute in pozitia culcat cu vesta verde reflectorizanta la vedere pt a nu se vedea de unde ai fost eliminat (pentru realism)..dupa care te alaturi echipei
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:26 am

pentru ca traseul va fi lung, ca sa evitam rataciti prin padure si alte neplaceri, propun ce-am jucat la bulbucata (toti sau nici unul), adica ranitii nu pleaca singuri, stau acolo pana cand tot squadul moare (atunci pleaca toti in respawn) sau pana se elimina tot squadul inamic (atunci invie tot squadul automat, squadul inamic pleaca in respawn).

se va juca cu medici, propun sa nu limitam nr de hit-uri pentru a putea implementa ideea de mai sus; medicii vor trebui sa numere pana la 100 pt respawn;

LE: diferenta dintre un ranit si un mort, o face pozitia vestei reflectorizante pe om; daca esti ranit, vesta se poarta in jurul gatului sau pe cap, daca esti mort, imbraci vesta, nu e nevoie de 2 tipuri de veste reflectorizante, daca exista una, e ok
Sus In jos
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 7:07 pm

Mie mi se pare cea mai ok varianta cu statul intins pentru respawn! Asa cred ca se pastreaza scenariul cel mai realistic .
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 8:33 pm

interesante strategi dar sa vedem cati se baga la asa ceva
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 9:28 pm

daca il pastram simplu, nu departe, nu foarte complicat si nu foarte mult timp, sunt convins ca vor fi doritori..

acu, ramane de vazut
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:25 pm

is de acord cu zombila in mare dar parca 1km e cam putin ptr mil-sim, adica daca tot emil-sim macar 1,5-2 km(sa fie loc de desfasurare)
ar trebuii sa ne canalizam discutiile pe fiecare scenariu in parte, sa ne ciufulim pe forum si cind iesim in teren sa il avem stabilit
ptr primul scenariu is de acord intru totul cu el, recomand jocul in scuad cu medic(la 1 bila esti ranit, la a doua esti mort)
cind a murit scuadul tot atunci mergi la respawn. in rest suna bine.
ptr traseu mai putem sa vopsim copacii cu vopsea alba ptr a delimita traseul(ma ofer voluntar)
hai s-al finisam de tot primul scenariu si cu prima ocazie s-al aplicam
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 22, 2009 11:43 pm

ok, poate e putin 1 km, cel mai bine cred se va vedea la fata locului cata distanta e nevoie pt mils-im

totusi, retineti ca facem calculul pt 2-3 squaduri deocamdata (10-15 oameni)..
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 7:17 pm

foarte faine ideile sunt de acord cu orice ati planui si daca pot ajuta cu ceva sa-mi spuneti

dar parerea mea este in felul urmator:
- stabilim exact scenariu cu toate detaliile
- dupa stabilirea scenariului trebuie stabilita si suprafat de joc, astfel vom stii exact cat spatiu ne trebuie 1 2 3 km, eu sunt dispus sa-i fac daca e nevoie si sa nu trag nici o bila

bafta si mergeti in continuare asa ca e foarte bine


PS nu uitati vreti mil-sim inseamna ca vreti realism asa ca si tipul de incarcatoare sa fie tot realistic, care sunt militari stiu
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 10:28 pm

ovidiu a scris:


PS nu uitati vreti mil-sim inseamna ca vreti realism asa ca si tipul de incarcatoare sa fie tot realistic, care sunt militari stiu
auzi ma las-o balta ca nu mai schimb acu incarcatoarele pe 30 bb
lasa sa jucam noi cu mid cap toti

@ zombila daca suntem 15 oameni va fi super tare Twisted Evil Twisted Evil . dar eu ma gindesc ca la mil-sim cu cort, campare, orientare la ruleta si busola vom fi max 10 oameni constanti la joc ( nu de alta dar in prima tentativa vor veni mai multi sa vada ce si cum)
deci scenariu 1 e gata sa inteleg?

dragos deplasarea convoiului va fi intre 2 baze opuse, in diagonala
abia astept sa incercam
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 10:54 pm

da la deplasare in diagonala ma gindeam si eu.

ramine sa ne hotarim care latura din cele expuse pe foto le alegem.

da e super sa facem si cu busola cu campare si cu diverse care se fac in real dar si la mil-sim.
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 23, 2009 11:10 pm

eu unu ma bag Despre Berget 7 - Pagina 2 899422
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:24 pm

george a scris:
ovidiu a scris:


PS nu uitati vreti mil-sim inseamna ca vreti realism asa ca si tipul de incarcatoare sa fie tot realistic, care sunt militari stiu
auzi ma las-o balta ca nu mai schimb acu incarcatoarele pe 30 bb
lasa sa jucam noi cu mid cap toti

@ zombila daca suntem 15 oameni va fi super tare Twisted Evil Twisted Evil . dar eu ma gindesc ca la mil-sim cu cort, campare, orientare la ruleta si busola vom fi max 10 oameni constanti la joc ( nu de alta dar in prima tentativa vor veni mai multi sa vada ce si cum)
deci scenariu 1 e gata sa inteleg?

dragos deplasarea convoiului va fi intre 2 baze opuse, in diagonala
abia astept sa incercam

stai linistit tigane ca si eu tot la mid capuri ma refeream nicidecm la low capuri, dar ar fi fain cei care vor participa la acest mil-sim sa joace tti cu mid capuri
Sus In jos
mani
Strike Team
mani


Mesaje : 34
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 9:15 pm

Ma bag si eu cu toate ca nu am mid-cap. Mai vedem cum ne descurcam, dar ceva trebuie sa se schimbe in parpac-ul asta pana nu imi pierd interesul pentru joc.
Sus In jos
ktor




Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/01/2010
Varsta : 50
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 10:33 am

dap....trebuie ceva schimbare.....
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 11:47 am

Suna bine si frumos...mai ales primavara cand apare vegetatia proaspata....aerul curat.....toate acestea vor contribui cu siguranta la realizarea unui joc placut. Sa vedem cati ne adunam sigur.
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:54 pm

wiborg a scris:
Suna bine si frumos...mai ales primavara cand apare vegetatia proaspata....aerul curat.....toate acestea vor contribui cu siguranta la realizarea unui joc placut. Sa vedem cati ne adunam sigur.
wiby mai vino la joc si mai vorbim acolo
ca pe forum nu te intrece nimeni Razz Smile Very Happy
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 6:44 pm

dragonul a scris:

wiby mai vino la joc si mai vorbim acolo
ca pe forum nu te intrece nimeni Razz Smile Very Happy

Ma tem ca formularea ta e usor incorecta....pe forum nu prea sunt vizibil ca nu prea am avut timp in ultima vreme asa ca pana si noii inscrisi ma intrec Very Happy ...cat despre iesit la joc.....pai e frig .....n-ai grije ca viu eu cand e cazul.
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
Continut sponsorizat





Despre Berget 7 - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Berget 7   Despre Berget 7 - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Berget 7
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ce parere aveti despre?
» Intrebare despre jocuri
» Discutii diverse despre milsim

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: La bere :: Discutii de orice fel-
Mergi direct la: