airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE

In jos 
+4
george
eagle_eye
airsoft_nco
zombie
8 participanți
AutorMesaj
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 12:48 am

Aici se va discuta scenariul propus de nco

mie unul, imi suna foarte bine

- poate timpul sa-l mai micsoram dar nu-mi dau seama ce distanta e intre cele 2 puncte (oricum, asta e un mic detaliu ce poate fi adaptat usor)
- pozitia de saw va lipsi (nu stiu pe nimeni in bacau sa aiba), probabil nici sniper nu vom avea toti.. dar aici vom inlocui cu infanterist/dmr..
- as ramane la propunerea mea cu toti su nici unul pentru a evita ratacitul prin padure si pentru a juca cat mai mult timp impreuna (asta cred ca vrem toti); adica, cum am mai spus, squadul castigator dintr-o confruntare isi invie toti membrii, squadul mort, pleaca impreuna la respawn


in rest, astept cu nerabdare sa aud "start-joc" Very Happy
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 12:52 am

distanta aproximativa e intre 1,5 - 2 km.

sunt de acord cu respawn-ul dar trebuie stabilit citeva puncte de respawn pe traseu deoarece daca s-ar invia in baza ar dura f mult pina se revine pe pozitia initiala si cel inviat si-ar gasi restul echipei MOARTA.
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 2:26 am

ideea asta era: daca moare un membru din squad, nu pleca nicaieri; nici squadul fara el; squadul castigator intr-o confruntare, isi invie automat toti membrii, iar squadul mort pleaca spre baza

ideea era sa nu plece jucatori razleti prin padure, distanta e destul de mare, exista riscul sa te ratacesti, pierzi f mult din actiune si scopul principal e sa stai cu camarazii tai

exact ce-am jucat la bulbucata de 2 ori: adica pe principiul: toti sau nici unul
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 11:35 am

ok sunt de acord asa
Sus In jos
eagle_eye
Shadows Assault Team
eagle_eye


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 40
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 12:13 pm

As mai propune inc-o varianta de respawn!
Cine este "omorat" va continua deplasarea cu vesta pe el la o anumita distanta in spatele squadului..pentru o anumita perioada de timp dupa care va intra in joc!
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 1:24 pm

e bine si asa..

numai ca va trebui sa se comporte ca un mort (nu vede, nu aude, nu vorbeste)

stabilim un timpp pentru respawn, de ex 10-15 minute dar timpul curge dupa ce schimbul de bile a luat sfarsit.. adica daca eu stiu ca am luat un adversar, nu vreu sa ma trezesc ca in 10-15 minute se ridica si trage.. e ok?
Sus In jos
eagle_eye
Shadows Assault Team
eagle_eye


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/11/2009
Varsta : 40
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 1:58 pm

pai da...problema lui este sa nu se piarda de echipa..deci va sta la o distanta de 20m(de ex.) in spatele squadului
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 4:15 pm

ambele variante de respwan is bune
totusi dac ramaii in spate cind ti se termina timpul poti sa angajezi foc cu cei care te-au inconjurat prin spate? mmmm cam naspa
ex: eu atac il scot pe wiborg care merge in urma scuadului. acum ocolesc n sute de m sa vin prin spatele scuadului lui sa-i scot si ma trezesc ca wiborg trage in mine ca ia expirat timp de respwan. e cam trikki treaba. dar daca vreti asa..... nu am nik impotriva
pe partea cealalta daca e mort de 2 ori sta cu vesta pe el si eu nu ma mai incurc cu el si imi vad de treaba cu scuadul lui.
distanta de 1.5-2 km nui mult tinind cont ca trebuie organizate 1-2-3 ambuscade, citeva flancari si mai vedem ce diversiuni.
fiind un mil-sim tre sa ne gindim la ceva grenazi, mine etc

o alta problema dupa mine e traseul
cind red team merge de la ros la albastru blue team e peste tot si invers cind blue team merge de la albastru la ros red team e peste tot. eu asa inteleg scenariu. ptr ca daca ne deplasam te trasee diferite nu ne vom intinli niciodata. daca am citit gresit eu scenariu imi cer scuze dar acolo scrie ca ne vom deplasa pe trasee diferite Very Happy Very Happy
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 8:28 pm

am inteles george ai ceva cu ,,capitania,, WIBORG Wink
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Dec 24, 2009 10:30 pm

dragonul a scris:
am inteles george ai ceva cu ,,capitania,, WIBORG Wink
mai exact de unde ai inteles tu asta?

revenind: atat timp cat sunt schimburi de focuri/angajari, propun sa nu se cronometreze timpuyl de respawn; dupa ce s-a incetat focul, incep sa curga cele 10-15 minute (sau cat vom stabili) pana la respawn;

despre intalnirea dintre factiuni, nu uita george, ca este totusi un mil-sim; nu vrem neaparat sa ne batem cu bile; daca echipa reuseste sa treaca nedectata, bravo ei, pana la urma asta e ideea: iti alegi strategia pe care o aplici: vrei sa iesi la interval, ok; nu vrei, poti alege o trecere de inamic fara a fi detectat si iti duci misiunea la bun sfarsit; eu asta inteleg prin mil-sim

pe de alta parte, recunosc, as vrea sa trag si ceva bile, dar prefer sa ingustam culoarul decat sa strigam dupa squadul inamic: "ba, suntem aici, nu plecati mai departe, hai sa ne omoram multumiti!"
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 11:27 am

george a scris:
ambele variante de respwan is bune
totusi dac ramaii in spate cind ti se termina timpul poti sa angajezi foc cu cei care te-au inconjurat prin spate? mmmm cam naspa
ex: eu atac il scot pe wiborg care merge in urma scuadului. acum ocolesc n sute de m sa vin prin spatele scuadului lui sa-i scot si ma trezesc ca wiborg trage in mine ca ia expirat timp de respwan. e cam trikki treaba. dar daca vreti asa..... nu am nik impotriva
pe partea cealalta daca e mort de 2 ori sta cu vesta pe el si eu nu ma mai incurc cu el si imi vad de treaba cu scuadul lui.
distanta de 1.5-2 km nui mult tinind cont ca trebuie organizate 1-2-3 ambuscade, citeva flancari si mai vedem ce diversiuni.
fiind un mil-sim tre sa ne gindim la ceva grenazi, mine etc

o alta problema dupa mine e traseul
cind red team merge de la ros la albastru blue team e peste tot si invers cind blue team merge de la albastru la ros red team e peste tot. eu asa inteleg scenariu. ptr ca daca ne deplasam te trasee diferite nu ne vom intinli niciodata. daca am citit gresit eu scenariu imi cer scuze dar acolo scrie ca ne vom deplasa pe trasee diferite Very Happy Very Happy

Asta in cazul in care oi fi prezent... Very Happy......unde mai pui ca e posibil sa fie si invers... Razz
....chestia cu respownu trebe gandita cumva nu de alta da n-o sa-ti iasa scenariu cu "si imi vad de treaba cu scuad-ul lui".... Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeVin Dec 25, 2009 5:51 pm

of topic: ba sunteti futere. nici nu stiu daca wiborg va veni sau nu la mil-sim
am scris numele lui la viteza, nu ma intereseaza decit strategia in sine si mai putin persoana WIBORG


on topic: cele 2 linii galbene delimiteaza culoarul pe care trebuie sa mergem sau cele 2 trasee care trebuie urmate
daca sunt trasee atunci e problema ca liniile nu se intinlesc si am retinut din scenariu ca avem voie max 50 de o parte si de alta. deci nu ne vom intinli niciodata.
daca formeaza culoarul atunci e super ok si daca trec/trecem nedetectati de echipa adversa. aste e skill si indemanare
despre respawn cred ca cel mai bine e scuad contra scuad sau mortii respawn la baza, sau cum s-a propus mai sus mortul sa se aseze jos cu vesta reflectorizanta pe el, sa poata fi luat prizonier, dat la schimb pe coechipieri, etc
de ce? pai sincer nu cred ca convine cuiva sa fie dat de gol de catre colegul mort impracat cu vesta reflectorizanta
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 1:53 pm

george a fost o glumita Twisted Evil
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 6:54 pm

back in bacau

Craciun fericit la toti si hai sa discutam.

LINIA galbena din desen este delimitarea spatiului de desfasurare a exercitiului...nu un traseu.

si daca nu ne intilnim pe traseu bnumai echipa albastra va cistiga pentru ca ei isi ating obiectivul - duc pachetul in punctul rosu.

deci am trasat cu galben sa nu ne ducem la dracu' in praznic prin padure si sa ne pierdem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

respawn-ul e o problema destul de delicata.

eu asa vad:
- ori facem niste puncte intermediare , pe distanta dintre a si b si acolo sa fie respawn-ul , ori acceptam o varianaa viabila de deplasare a mortului la o distanta de minim 100 m de squad sau de restul...... eu prefer anumite zone in care sa se faca respawn
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 1:43 am

daca lungimea traseului desenat de tine are 1,5 - 2km, atunci pe latime sunt vreo 200m, adica pare foarte lejer sa se rateze confruntare; ba mai mult, se poate sa fie chiar sanse mici sa ne intalnim; asa ca trebuie gandita si partea asta mai bine..

cat despre respawn, daca mergem pe varianta toti sau nici unul, e un punct de plecare, iar in plus, putem propune si puncte intermediare de respawn cu timp prestabilit (ex: 10-15 minute)
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:27 am

zombie a scris:
daca lungimea traseului desenat de tine are 1,5 - 2km, atunci pe latime sunt vreo 200m, adica pare foarte lejer sa se rateze confruntare; ba mai mult, se poate sa fie chiar sanse mici sa ne intalnim; asa ca trebuie gandita si partea asta mai bine..


ideea scenariului este ca blue team sa duca pachetul in punctul rosu iar cei din red team sa ii impiedice sa il realizeze.
daca se evita numai blue team isi atinge scopul, asa ca nu vad o problema aici.
daca cei din red team ii evita sau nu se intilnesc pe cei din blue team atunci va cistiga numai blue team.
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 10:18 am

n-ai inteles ideea, ma repet: daca vom fi 5 la 5, cum pot 5 oameni sa asigure o latime de 200m? cate un om la 40 de metrii? pare cam greu..
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 11:20 am

aaaaa

acum am inteles.

pai man sunt 2 variante:

1. daca suntem 5 la 5 iti dai seama ca vom merge uniti fiecare si e greu sa nu vezi cind trec 5 ciupalaci printr-o zona cit de cit despadurita ca cea pe care am trasat-o.

2. sau vor fi eroi unici care vor ajunge in partea cealalta fara nici un rezultat.

IDEEA principala a celor 2 variante?

ECHIPA sa fie echipa, sa se invete oamenii sa conlucreze si sa lucreze impreuna.

Daca nu e ok atunci micsoram culuarul si va fi bine.
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:43 pm

propun cind suntem putini s-o ardem scuad vs scuad, cu medic
cind vom fi macar 15-20 atunci trecem la respawn
cu cele intermediare nu cred ca va functiona. deoarece dupa ce sunt mort ma duc la respawn si stau 10-15 min si apoi incep sa alerg dupa inamici care au trecut de mine si se duc spre obiectivul lor. vor iesi discutii ca nu ai stat timpul indicat etc.

as prefera scuad vs scuad, cu medic si cind ai fost luat si a 2 oara esti mort definitiv, si stai pe linga scuad tau pina moare tot scuadul sau ii scoti pe ceilalti si atunci invii si tu (bulbucata)

scuze ptr harta eu intelesesem ca cele 2 linii sunt trase
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 6:44 pm

parerea mea este in felul urmator, daca jucam 5 la 5 nu mai vad rostul la respawn deoarece cei 5 oameni formeaza un sguad si astfel cand squadul va fi mort si echipa va fi moarta, problema cu respawnd se va pune cand vom fi mai multi de 5 la 5, cand vom putea forma cel putin 2 squaduri per echipa atunci putem discuta de respawun


pentru teren, daca sa stabilit scenariu eu propun sa mergem la fata locului sa vedem terenul si sa il stabilim innainte sa mergem sa jucam si atunci vom vedea exact la fata locului cat spatiu este daca mai trebuie marit sau nu, ce puncte cheie sunt in acel teren, ma refer la puncte de ambuscada sau puncte pe unde poti trece nedetectabil, asa numai din discutii si poze nu putem sa ne dam seama daca ne ajunge terenul ca latime sau ca lungime


si inca ceva daca esti mort nu trebuie sa stai neaparat in patele squadului, ai murit ramai pe loc cu vesta pe tine deoarece daca este schimb de focuri e logic ca squadul tau nu poate innainta, exact ca la bulbucata, si acolo era la fel deoarece squadul se batea cu alt squad si logic nu innainta de loc deci mortii pot ramane pe loc
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 7:42 pm

sunt de acord cu tine ovidiu.

vom merge pe teren cind va fi posibil si vom vedea la fata locului.

respawn-ul e ok dar si frumusetea jocului fara respawn e deosebita.

putem si cu / fara respawn juca.

eu zic sa facem un poll cu intrebarea: Sunteti de acord (in cazul in care sunt maxim 10 jucatori) sa jucam fara respawn sau cu respawn?
1. da
2. nu
Sus In jos
silver
Strike Team
silver


Mesaje : 99
Data de inscriere : 25/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 8:06 pm

complet off-topic
am trimis msj la 6mm sa schimbe pag comunitatii din Bacau...acum e a noastra, nu a lui Isidor.
Suntem reprezentati bine acum pe net Smile

http://6mm.ro/6mm/articol/comunitate/cluburi_airsoft_romania.php
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 8:20 pm

multumim
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 8:21 pm

nu ai fost singurul, eu si george trimisesem de ceva timp aceeasi cerere..

e bine ca a schimbat in final adresa, veste foarte buna, way 2 go people! Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE 899422
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 6:07 pm

vad ca incetul cu incetul ne apropiem si noi oleaca de profesionalism, dar din cate observ suntem doar vreo 5 oameni care discutam si spunem avantaje si dezavantaje iar restul vad ca se uita si trag concluzii, tare mi ca aceste concluzii sau ideii pe care le au cei care se uita sa nu vina in ziua jocului si sa se strice farmecul jocului.
de aceea cei care se mai uita si cred ca ar trebui sa vina cu o completare este rugat sa o faca ca sa cadem de comun acord cu totii nu doar 5 oameni discuta pe forum la joc vin 20 de oameni si apar acolo discutii si parerii ca ar trebui sa facem asa, ca nu stiu ce.

PS SPER CA NU AM SUPARAT PE NIMENI
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Empty
MesajSubiect: Re: Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE   Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE Icon_minitime

Sus In jos
 
Scenariul 1 - "The package" DISCUTII ANEXE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scenariul 1 - "The package"
» Discutii Regulament
» Discutii diverse despre milsim
» Black Thunder II 23-25 iulie 2010 - Discutii si Inscrieri
» "Conquer the enemy bases"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Military Simulations :: Military Simulations-
Mergi direct la: