airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Extrem Airsoft Piatra Neamt

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
unistore.ro

unistore.ro


Mesaje : 4
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Piatra Neamt

Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 4:14 pm

Cu jucatori ce au inceput joaca acum 3-4 ani, cat si cu incepatori primiti in echipa anul acesta, Extrem Team reprezinta o echipa cu experienta diversificata. In echipa noastra avem un sniper valoros [ZEN] si un armurier cu vasta experienta [FRIEDLY FIRE aka FER].

Ne-am propus ca in afara regulamentelor de joc si a ierarhiei din miezul echipei noastre, la nivel decizional sa incercam sa fim o democratie, intrucat exista 6 membri fondatori, si toate deciziile ce tin de echipa sa fie votate prin majoritate, si de comun acord. Pana acum a functionat acest sistem, desi timpul va demonstra daca este viabil.

Mai multe date si contacte veti gasi pe situl nostru extremairsoft.ning.com, gazduit pe platforma Ning.com. Accesul este liber, momentan...
Sus In jos
http:// http://unistore.ro
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 10:17 pm

pai cind s-o mai incalzi poate va stringeti si voi cu carpat si noi bacauanii si ne dam intinlire intr-o dumnica la jok
salutari lui zen si lui fire, lui catalin, mib si celorlalti

ps. primul meu jok de airsoft a fost sub comanda lui zen si a lui codarosa. din echia mai faceau parte numai incepatori,eu ovidiu(fratemiu), yaki, si inca 2 oameni. amjucat vs carpat. am reusit un scor fenomenal 2-6, dar satisfactia a fost enorma cind cu mp5 meu de la marui, si fratemiu cu m933 lui de la cyber gun iam scos pe dinu cu sniperul lui de 165m/s si pe robert care juca cu un scar de la g&g.
primul meu frag a fost dia. si primul care m-a scos din jok a fost tex.
super baieti.
mie dor de un jok cu voi si cu carpatul
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 10:22 pm

da cei drept un joc de neuitat din care am invatat multe
Sus In jos
unistore.ro

unistore.ro


Mesaje : 4
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 44
Localizare : Piatra Neamt

Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 10:32 pm

Trebuie neaparat sa programam un joc intr-o duminica, atunci cand s-o mai dezmorti vremea. Zen si Calin sunt in Iasi si joaca cu Compania 7, dar vor veni pe la noi cat de curand.

Sunt frumoase amintirile, si vom incerca sa construim impreuna alte jocuri memorabile, in sensul bun al cuvantului!

Vom planifica pentru viitorul apropiat o excursie la Bacau. Tinem legatura prin forum!
Sus In jos
http:// http://unistore.ro
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitimeMier Feb 17, 2010 10:54 pm

va asteptam oricind (sa se mai incalzeasca)
stiam de zen si catalin, dar chiar mie dor sa mai dau o bila cu ei Very Happy
we keep in touch.


ps shoturile luate de la tine is belea rau, fac toti banii
Sus In jos
Continut sponsorizat





Extrem Airsoft Piatra Neamt Empty
MesajSubiect: Re: Extrem Airsoft Piatra Neamt   Extrem Airsoft Piatra Neamt Icon_minitime

Sus In jos
 
Extrem Airsoft Piatra Neamt
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Airsoft Vrancea
» Drum la piatra
» drum la piatra
» Rugaminte pentru piatra..
» Airsoft.ro

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Jucatori si echipe :: Echipe vecine-
Mergi direct la: