airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
tag

tag


Mesaje : 3
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Empty
MesajSubiect: Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .   Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Icon_minitimeLun Iun 28, 2010 11:56 pm

Salut la toata lumea .

Ofer spre vanzare medalioane militare dog tag armata SUA personalizate cu textul dorit .

Diferite materiale , fonturi si cauciucuri de protectie . Catalog complet aici

Review realizat de revista de airsoft 6mm aici

Poze cu logouri de dog tag-uri microgravate aici

In prezent mai multe echipe din Romania au logo-ul lor microgravat pe medalioanele pe care le au jucatorii .

Poze cu medalioane personalizate cu text aici

Detalii la 0720500194 (luni -vineri 10:00-18:00) sau pe yahoo messanger medalioane_romania , comenzile se dau direct pe site.

Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Simplex
Sus In jos
http://www.medalioane.ro
TheTaZ




Mesaje : 16
Data de inscriere : 07/12/2009
Varsta : 30
Localizare : Bacau

Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Empty
MesajSubiect: Re: Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .   Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Icon_minitimeLun Iul 05, 2010 2:43 pm

Salutare camarazi.Sorry pt lunga mea absenta de la jocuri dar am avut o activitate OBLIGATORIE duminica...iar acum am niste probleme pe acasa.Sper cat de curand sa se calmeze situatia si sa pot si eu participa la jocuri,ca deja am intrat in sevraj Laughing .
Acum ontopic: M-ar interesa niste medalioane.Daca sunt doritori...poate ne adunam mai multi sa dam o comanda mare.Ce spuneti?

TaZ
Sus In jos
tag

tag


Mesaje : 3
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 48
Localizare : Bucuresti

Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Empty
MesajSubiect: Re: Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .   Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Icon_minitimeMier Iul 28, 2010 2:24 pm

Care vreti cu livrare gratuita in Bacau (le aduc eu personal joi 29 iulie) dati comanda azi si confirmati telefonic la 0720500194 pana la orele 18:00
Sus In jos
http://www.medalioane.ro
Continut sponsorizat





Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Empty
MesajSubiect: Re: Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .   Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei . Icon_minitime

Sus In jos
 
Medalioane DOG TAG personalizate cu textul dorit sau cu logo-ul echipei .
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Market & Blackmarket :: Vanzari :: Piese, accesorii si echipament-
Mergi direct la: