airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau

Va rugam sa va logati!!
airsoftbacau
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Airsoft Bacau
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 3 baze - 3 echipe (by dragonul

In jos 
+10
airsoft_nco
wiborg
Racketz
mani
tudor
george
ciupi
zombie
silver
dragonul
14 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 9:56 am

sunt pro sa jucam acest scenariu duminica asta.

suna bine.
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 10:00 am

eu vin cu cea mai mare placere dar sa ma ia si pe mine cineva cu masina.

daca se poate.

0757507806 e numarul meu de telefon.

ms.
Sus In jos
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 2:39 pm

_nco in ce zona stai?
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 3:06 pm

stau linga Old Fashion
vis a vis de Politia Judet
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 6:53 pm

airsoft_nco a scris:
eu vin cu cea mai mare placere dar sa ma ia si pe mine cineva cu masina.

daca se poate.

0757507806 e numarul meu de telefon.

ms.


bah te iau io ce naiba esti cu capu?....stau langa tine
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 7:40 pm

Bravo Sebi! Nu stii unde-ti stau coechipierii. Daca nu poti sa-l iei tu il iau eu cand trec in colo.
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 03, 2009 10:15 pm

era vb de luat cu masina simbata, nu duminica Very Happy dar ms, vedem noi pina la urma cu ce mergem
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 12:19 am

george a scris:
offtopic:
deci duminica am zis sa incercam si wiborg a dat-o dupa visini ca tre sa marcam baze, ca sa vedem, etc
imi aduc aminte ca dragonul a propus chiar si scenariu cu 3 echipe si raspunsul a fost: mmmm
asa ca wiborg fii barbat si recunoasteti greselile
cit despre steag am spus si m,a repet: o sa va lasam s-al luati pina va plictisiti si apoi incepeti sa jucati la distractie

ontopic:
sambata dupa prinz poate dam o fuga citiva 2-5 oameni si marcam baze cu sprei cu vopsea, sau banda reflectorizanta ca duminica sa punem in aplicare scenariu nou. ori cu 3 echipe ori cu 2 echipe si 3 baze.


offtopic:Deci, mananci ciuperci.......ca nu cu mine ai vorbit de marcat baze si d-astea......aaa si scuze nu stiam ca asa se devine "barbat"...dar e bine de stiut...ca uite ramaneam "eternul adolescent"
ontopic....nu cred ca pot sa vin pe sambata......dar de jucat scenarii se pot juca..vreme sa avem
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 10:02 am

s-a trezit si bibi..

e fumat si rasfumat subiectul

daca ai fost absent (as zice eu nemotivat), incearca sa recuperezi in timpul tau liber, nu al nostru, trecusem de mult de faza asta

mai bine, vezi ce medicamente mai vinzi pe-acolo, poate incerci vreo unu din ele.. Very Happy
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 4:18 pm

zombie a scris:
s-a trezit si bibi..

e fumat si rasfumat subiectul

daca ai fost absent (as zice eu nemotivat), incearca sa recuperezi in timpul tau liber, nu al nostru, trecusem de mult de faza asta

mai bine, vezi ce medicamente mai vinzi pe-acolo, poate incerci vreo unu din ele.. Very Happy

da bibi da de drept la replica n-ai auzit?
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 5:26 pm

wiborg daca ai ceva de zis la subiect zii daca nu lasa vb aruncate in vint


ps. erai cu fata la mine si dragonul era pe scari la respawn nostru si tu ai spus ca sa vedem, ca crrr, ca mrrr.
si dragonul poate confirma. dar nu mai conteaza.



deci miine la ora 13.30-14 intinlire la balcescu cine are chef sa dea o mana de ajutor sa stabilim bazele
Sus In jos
wiborg
Shadows Assault Team
wiborg


Mesaje : 56
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 8:17 pm

george a scris:
wiborg daca ai ceva de zis la subiect zii daca nu lasa vb aruncate in vint


ps. erai cu fata la mine si dragonul era pe scari la respawn nostru si tu ai spus ca sa vedem, ca crrr, ca mrrr.
si dragonul poate confirma. dar nu mai conteaza.



deci miine la ora 13.30-14 intinlire la balcescu cine are chef sa dea o mana de ajutor sa stabilim bazele

deci cum spuneam ...imi pastrez pozitia ..nu cu mine ai vorbit....dar nu mai conteaza....oricum a trecut....cat despre "vorbe in vant"...ti se pare cumva ca am fost prea ambiguu in exprimare???eu credeam ca ma facusem inteles....
Sus In jos
http://www.shadows-assault-team.info/forum/index.php
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 9:18 pm

frate lasa prostiile aici discutam de scenariu de duminica asta


ps. echpa ta incepuse sa plece si tu erai cu fata spre noi si cu spatele la baza ta, te adresai mie si lui zombie
imi amintesc perfect cu cine si cum am vorbit Very Happy , chiar daca sunt mai batran Very Happy
oricum nu conteaza, tre sa te inregistram ca ai obiceiul sa uiti ce spui Laughing Laughing
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 10:13 pm

wiborg sa lasam vorbele in vant ca george are dreptate ce azis in legatura cu jocul in trei baze
pentru ca am deschi subiect si eu
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 11:08 pm

oricum miine la 13.30-14 cine doreste sa dea o mana de ajutor voi fi acolo sa marcam bazele
Sus In jos
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeVin Dec 04, 2009 11:24 pm

NU stiu daca pot sa ajung ca sunt plecat la Roman si nu stiu cand ma intorc.
Sus In jos
airsoft_nco

airsoft_nco


Mesaje : 132
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 45
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 9:14 am

sorry dar am fost convocat de doamna la o sesiune de cumparaturi. Sad
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 4:16 pm

george a scris:
oricum miine la 13.30-14 cine doreste sa dea o mana de ajutor voi fi acolo sa marcam bazele

tin sa multumesc tuturor celor care m-au lasat sa astept la outlet si s-au implicat in bunul mers al jocului de miine
Sus In jos
ciupi
Mistretii atomici



Mesaje : 162
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 44
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 4:56 pm

Multumim si noi cei care beneficiem de lucrul asta! Cu scuzele de rigoare mai am si alte indatoriri pe acasa.
Sus In jos
ovidiu
Strike Team
ovidiu


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 41
Localizare : BACAU

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeSam Dec 05, 2009 9:22 pm

george a scris:
george a scris:
oricum miine la 13.30-14 cine doreste sa dea o mana de ajutor voi fi acolo sa marcam bazele

tin sa multumesc tuturor celor care m-au lasat sa astept la outlet si s-au implicat in bunul mers al jocului de miine

nu ai ce face frate asta inseamna o comunitate unita, 2 3 oameni fac galagie de regulament si scenarii si restul fac galagie si zic ca sunteti dictatori
Sus In jos
george
Strike Team
george


Mesaje : 209
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 46
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 9:06 pm

bai fratilor incercam scenariul acesta sau nu?
Sus In jos
XFact0r
Strike Team
XFact0r


Mesaje : 44
Data de inscriere : 26/11/2009
Localizare : Bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 9:26 pm

suna bine, ma intreb insa.....de asta si-o fi facut Zombila arma bucati? Oare ce pune acolo? affraid
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 9:38 pm

george vrei sa vezi cata lume se inghesuie
Sus In jos
zombie
Mistretii atomici
zombie


Mesaje : 822
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 44
Localizare : bacau

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 2:02 am

XFact0r a scris:
suna bine, ma intreb insa.....de asta si-o fi facut Zombila arma bucati? Oare ce pune acolo? affraid
shut up boris! cred ca e a 4a oara cand ansamblez gearboxul si tot nu merge Sad daaaaar cred ca stiu ce am gresit.. so brb.. sper cu vesti bune...

extremely Late Edit: am reusit s-o fac cap-coada (am folosit silicon auto de la tata - sper sa fie ok), n-am probat decat cateva focuri pe semi si o mica salva auto fara bile, risc sa ma bata vecinii daca apuca sa ma scoata din mainile neveste-mii..

aaaa, sa nu uit: SA MA FUT in review-urile pulii mele de pe net!!!!!
Sus In jos
dragonul
Mercenar



Mesaje : 102
Data de inscriere : 23/11/2009

3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 7:50 pm

zombi de ce esti asa nervos vezi sa nu faci riduri Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 3 baze - 3 echipe (by dragonul   3 baze - 3 echipe (by dragonul - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
3 baze - 3 echipe (by dragonul
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Situatie localizare pt scenarii cu mai mult de 2 baze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
airsoftbacau :: Jocuri de Airsoft :: Scenarii de joc-
Mergi direct la: